U bent hier: Home › Fietscross › Wedstrijd kalender 2019

Wedstrijd kalender 2019 NFF en KNWU

Laatst bijgewerkt (27-01-2019)

Link naar kalender NFF

Link naar kalender KNWU

Datum NFF KNWU Internationaal
zondag 17 mrt District Nuland
zondag 24 mrt NKC Kampen
zondag 31 mrt BZC 1 BERLICUM EK 1+2 Verona (ITA)
zondag 7 apr District Berlicum TC 1 Venlo
zaterdag 13 apr PK Hengelo
zondag 14 apr TC 2 Baarn
zaterdag 20 apr PK Assen EK 3+4 Zolder (BEL)
zondag 21 apr EK 3+4 Zolder (BEL)
zaterdag 27 apr SX Manchester (GBR)
zondag 28 apr District Geldermalsen SX Manchester (GBR)
zaterdag 4 mei PK Doetinchem  EK 5+6 Rade (NOR)
zondag 5 mei BZC 2 Schijndel EK 5+6 Rade (NOR)
vrijdag 10 mei Talentencup Papendal
zaterdag 11 mei
SX Papendal
zondag 12 mei District Tiel SX Papendal
zaterdag 18 mei 3 Nat. 1+2 Dessel (BEL)
zondag 19 mei District Oss 3 Nat. 1+2 Dessel (BEL)
zaterdag 25 mei PK Ammerzoden EK 7+8 Sarrians (FRA)
zondag 26 mei BZC 3 Veldhoven EK 7+8 Sarrians (FRA)
donderdag 30 mei
zaterdag 1 juni 3 Nat. 3+4 Ahnatal (DUI)
zondag 2 juni District Ammerzoden 3 Nat. 3+4 Ahnatal (DUI)
zaterdag 8 jun PK BERLICUM SX Saint-Quentin (FRA)
zondag 9 jun SX Saint-Quentin (FRA)
maandag 10 jun NK BERLICUM
zondag 16 jun TC 3 Luijksgestel
zaterdag 22 jun NCK Dedemmsvaart
zondag 23 jun TC 4 Tiel
zondag 30 jun BZC 4 Ammerzoden
zaterdag 6 jul NK Timetrail Erp
zondag 7 jul NK KNWU Erp
vrijdag 12 jul EK BMX Valmiere (LAT)
zaterdag 13 jul EK BMX Valmiere (LAT)
zondag 14 jul EK BMX Valmiere (LAT)
dinsdag 23 jul WK BMX Zolder (BEL)
woensdag 24 jul WK BMX Zolder (BEL)
donderdag 25 jul WK BMX Zolder (BEL)
vrijdag 26 jul WK BMX Zolder (BEL)
zaterdag 27 jul WK BMX Zolder (BEL)
zondag 28 jul WK BMX Zolder (BEL)
zaterdag 31 aug EK 9+10 Peer (BEL)
zondag 1 sep Disrict Berlicum
EK 9+10 Peer (BEL)
zaterdag 7 sep 3 Nat. 5+6 Uithoorn
zondag 8 sep District Ammerzoden 3 Nat. 5+6 Uithoorn
zaterdag 14 sep 2019 PK Apeldoorn SX Rock Hill (USA)
zondag 15 sep BZC 5 Geldermalsen SX Rock Hill (USA)
zaterdag 21 sep PK Haaksbergen
zondag 22 sep TC 5 Nuland
zaterdag 28 sep SX Santiago del Estero (ARG)
zondag 29 sep District Nuland BZC 6 Landgraaf SX Santiago del Estero (ARG)
zondag 6 okt District Geldermalsen TC 6 Klazienaveen
zaterdag 12 okt PK Winschoten Tokyio test event
zondag 13 okt BZC 7 Wijchen Tokyio test event
zaterdag 19 okt PK Putten
zondag 20 okt BZC 8 Valkenswaard
zondag 27 okt District Oss
zondag 3 nov District Tiel

 

 

SPONSORS:
 

 

   

 


Ogenblik a.u.b. ...