U bent hier: Home › Fietscross › Groepsindeling trainingen

Groepsindeling tijdens trainingen The Whoopers

BMX Groep 1

Functie Naam Email Functieomschrijving Foto
Trainingsgroep 1 Travis Van der Aa Groep 1 Trainingstijd 18:15 tot 19:15 uur Trainer Jack van Roosmalen (WT-2 KNWU) / Twan Snoeck / Danny Wijnakker
Bodie van Aarle
Rikkie van Aarle
Luna Almeida van den Dungen
Roan van Ballekom
Jasper van den Biggelaar  
Niels Van den Biggelaar  
Gijs van den Brand
Bjorn Drost  
Danisha Van Ewijk
Jay-Jay Van Ewijk
Tiamo Fransen  
Fabian Franssen  
Remy Franssen  
Justin Le Blanc
Renz Van Lieshout  
Jayson Manders
Nigel Manders
Mees Maurix  
Peer Praagman  
Puck Pruijmboom  
bryan sluijter  
Jarek Smits
Justin Snoeck
Willem Swinkels  
Marijn van de Ven  
Job Vink  
Luke Welten  
Ryan Welten
Lucas van de Westelaken
Thomas vd Wiel  
Sven Wijnakker
Jorik Willems  
Mairy van der Zanden

BMX Groep 2

Functie Naam Email Functieomschrijving Foto
Trainingsgroep 2 Aeron van Bommel Groep 2 Trainingstijd 18:45 tot 20:00 uur Trainers: Kenny van der Steijn (WT-2 KNWU)/Silvia van Schijndel (WT-2 KNWU)/Berty Klerkx (WT-4 KNWU)  
Henri van der Donk  
Kiki Egmont/Petersen  
Jeffrey Langens
Ties pruijmboom
Tristan van Roosmalen
Lissi van Schijndel  
Tim Smits
Dani Verhagen
Luca Verhagen
Lars Wijnakker

BMX Groep 3

Functie Naam Email Functieomschrijving Foto
Trainingsgroep 3 Jochem van Alebeek Groep 3 Trainingstijd 19:45 tot 21:00 uur Trainers: Carlo van Alebeek (WT-2 KNWU)/Cristian Reacq (WT-2 KNWU)/Berty Klerkx (WT-4 KNWU)
Mieke Brands  
Giel van den Broek
Lisanne Broerse  
Joyce van der Burght
Kevin van der Burght  
Kevin Cissen  
Robin Dirks  
Tim Goossens
Manuel van Gulik  
Henk Heerkens  
Rody van den Heuvel
Auke Jacobs
Randy Langens
Mike van Mierlo  
Mike van der Pasch
Stijn Pijl
maarten pruijmboom  
Jane Reacq
Jarno van Roosmalen
Kyro van Schijndel  
Arnold Smits
Twan Snoeck  
Davy van der Steijn
Kenny van der Steijn
Christian Verhagen
Frank Verstegen
Len Verstegen
Danny Wijnakker  

 

SPONSORS:
 


Ogenblik a.u.b. ...